Vzhledem k současným vládním opatřením prosíme klienty, aby před návštěvou SVP vždy zvážili zdravotní stav sebe i dítěte a v případě pochybností raději konzultaci zrušili nebo zvolili alternativní formu kontaktu (telefon, e-mail, online meeting). Dále prosíme o dodržování času konzultace, aktuálně není možné využít prostory čekárny. Nové klienty objednáváme pouze telefonicky a veškeré schůzky probíhají výhradně po předchozí domluvě.


Koronavirová karanténa:

Vzhledem ke státem nařízené karanténě je středisko od 16. 3. 2020 zavřeno, veškeré domluvené konzultace jsou až do odvolání zrušeny. V pracovní době budeme ale dostupní na telefonech (773 797 145 nebo 777 545 628) a na facebooku, v případě potřeby se na nás můžete obrátit alespoň touto cestou, budeme k dispozici pro akutní konzultace.

Jarní prázdniny:

V týdnu od 9. 3. do 13. 3. 2020 máme prázdninovou otevírací dobu, tedy od 8:00 do 14:00, po předchozí domluvě je možný i jiný čas konzultace.

DĚTSKÁ VRSTEVNICKÁ PODPŮRNÁ SKUPINA

Od října 2019 otevíráme již čtvrtý běh dětské vrstevnické skupiny. Od letošního podzimu poběží hned dvě skupiny současně, pro mladší i starší žáky. S dotazy a přihláškami se na nás neváhejte obrátit. Více informací naleznete na letáčku: