Vzhledem k nařízením vlády omezujeme provoz, SVP je otevřeno nově pouze ÚT - ČT od 8.00 do 14.00, na telefonu (Eva Janíková Koubková - 777 545 628, Eliška Vaňková - 770 197 889, Marta Vaňková - 773 797 145) jsme každý všední den od 8.00 do 14.00. Konzultace v jiný čas jsou po dohodě možné, všechny již domluvené konzultace platí. Objednané klienty prosíme, dostavujte se na konzultace načas, snažíme se, abyste se tu nepotkávali. Pokud je to možné, preferujeme nyní online kontakt (zoom, google meet, telefon, messenger). Do následujících dní přejeme hodně síly a trpělivosti.

Prohlášení o přístupnosti

Středisko výchovné péče Frýdlant se zavazuje ke zpřístupnění obsahu svých internetových stránek v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů, které provádějí směrnici Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/2102.

Více viz: http://www.ddu-liberec.cz/novinka/36

Vzhledem k současnému stupni ohrožení a s tím souvisejícím vládním opatřením i v SVP nadále platí, že se budeme snažit maximálně ochránit Vás, naše klienty, ale i nás, abychom tu pro klienty mohli být. Prosíme Vás tedy, abyste se na smluvené konzultace dostavovali přesně načas (vyhnete se potkávání jiných klientů na chodbě, což je v současné situaci nežádoucí). V prostorách SVP dodržujeme po celou dobu nutná opatření - roušky, rozestupy, desinfekce. Pokud to je ve Vašich možnostech, upřednostňujeme však online kontakt. Na telefonu jsme každý všední den od 8:00 do 14:00, pokud se stane, že vám jej nezvedneme, je to proto, že zrovna konzultujeme, zavoláme Vám zpátky.

Hledáme posilu do týmu! Ptejte se, pište, volejte, rádi informace o obsahu práce, podmínkách a benefitech v případě potřeby doplníme. :)

Mílí klienti, rodiče, děti, učitelé a všichni ostatní, kdo s námi spolupracujete. Vzhledem ke stále se nelepšící situaci a nařízeným opatřením jsme nuceni přizpůsobit konzultace u nás v SVP tak, abychom provoz zařízení udrželi a mohli poskytnout pomoc všem, kdo ji v této nelehké době potřebují. Vzhledem k ochraně vaší i naší preferujeme jinou formu konzultací než osobní - např. telefon, google meet, zoom, messenger apod.

Pokud se na osobním setkání domluvíme, prosíme vás o dochvilnost, aktuálně není možné využít čekárnu ani prodloužit čas sezení. Po celou dobu sezení i ve všech prostorách dodržujeme všechna aktuální hygienická nařízení (roušky, rozestupy, desinfekce...).

Všechny osobní kontakty probíhají výhradně po předchozí telefonické domluvě, klienty, kteří se dostaví bez domluvy, budeme muset odmítnout.

Pokud se necítíte zdraví nebo máte podezření na setkání s COVID pozitivní osobou, prosíme, domluvte si náhradní termín konzultace nebo využijte jiný kontakt než osobní.

Děkujeme za pochopení a přejeme vám všem pevné zdraví.